AKTUALNOŚCI

Aktualności, WYDARZENIA, artykuły tematyczne ORAZ porady dotyczące PLANBAR, TIM I INNYCH PRODUKTÓW

PREMIERA OFICJALNEGO PODRĘCZNIKA PLANBAR

planbar-oficjalny-podręcznik-new.png

Firma BIM platform informuje o przygotowaniu oficjalnego podręcznika PLANBAR w języku polskim. Podręcznik będzie zawierał zasady użytkowania oprogramowania PLANBAR w wersji 2019 i będzie dostępny od grudnia 2018, wraz pojawieniem się nowej wersji programu PLANBAR. 
W podreczniku zostanie omówionych kilka przykładów, dzięki którym można będzie zrozumieć ogólne zasady postępowania w obsłudze programu PLANBAR.
Nowi klienci BIM platform, którzy zakupili PLANBAR 2019, otrzymają podręcznik za darmo.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

IMG_20180807_095723.jpg

Zachęcamy do zapisania się do newslettera BIM platform, dzięki czemu będziesz zawsze na bieżąco z informacjami o naszych produktach. Będziemy przesyłać najciekawsze informacje o: wydarzeniach branżowych, warsztatach, szkoleniach, promocjach oraz konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

MANUAL ALLPLAN “OD SZKICU DO PROJEKTU”

Celem manualu/książki jest zaznajomienie z ogólną koncepcją i niektórymi możliwościami oprogramowania Allplan.
Podręcznik Allplan przeznaczony jest dla szkolenia zarówno architektów, jak i inżynierów, ponieważ zasady tworzenia modelu 3D są takie same.

Obecnie podręcznik jest udostępniany osobom, które uczestniczyły w szkoleniu prowadzonym przez specjalistów BIM platform.

Autorzy podręcznika: Anna Chomenko, Kostiantyn Protchenko.

Idea projekta: dr inż. arch. Piotr Leon Narloch

ALLPLAN NA POLITECHNICE WARSZAWSKIEJ

W ramach przedmiotów wybieralnych, do oferty Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej, zostały  wprowadzone dwa przedmioty  “Zastosowanie BIM w projektowaniu konstrukcji” oraz “BIM in DIGITAL CONSTRUCTION”, które bazują na programie Allplan. W ramach przedmiotu studenci uczestniczą w konkursie na najlepszy projekt.
Przedmioty cieszą się niesłabnącym zainteresowanie przez studentów – w tym roku rozpoczęła się kolejna, trzecia edycja przedmiotów

Informacja na ten temat na stronie producenta – link.

-1-

Materiały graficzne pochodzą ze strony
www.precast-software.com