O BIMplatform

Międzynarodowy zespół BIM platform to zespół certyfikowanych specjalistów, którzy posiadają praktyczne doświadczenie w zakresie zastosowania różnych narzędzi działających zgodnie z technologią BIM. Nasze doświadczenie pozwoliło nam wypracować własną metodykę wdrażania technologii BIM. Kierujemy się rozwiązaniami, które uważamy za  najbardziej przejrzyste i zintegrowane. Jesteśmy członkami jednego z najbardziej renomowanych stowarzyszeń wprowadzających technologię BIM w Polsce: „Stowarzyszenie BIM dla polskiego budownictwa”.

W zakresie konstrukcji oferujemy rozwiązania firmy Allplan GmbH należącej do grupy NEMETSCHEK, umożliwiające planowanie i projektowanie podczas wszystkich faz inwestycji, tworzenie modeli, wyszczególnienie zbrojenia, generowanie profesjonalnej dokumentacji w pełni zautomatyzowany sposób, jak również projektowanie mostów, budynków, dróg oraz specjalnych konstrukcji budowlanych. Jesteśmy partnerem w sprzedaży oraz partnerem merytorycznym firmy TMSys Sp. z o.o.

FIRMA BIMplatform

CZŁONEK STOWARZYSZENIA

Oferujemy

  • Zintegrowane rozwiązania działające zgodnie z technologią BIM
  • Różnorodne usługi doradcze przy wdrażaniu rozwiązań BIM (bezpośrednio w biurze Klienta lub zdalnie)
  • Szkolenia nt. automatyzacji procesu projektowania i zastosowania BIM w tym procesie poprzez użycie odpowiednich programów
  • Warsztaty i szkolenia w formie otwartej (dostępne za darmo dla wszystkich) oraz zamkniętej (tylko dla Klientów BIM platform)
  • Możliwość uczestnictwa w prowadzonych przez naszych specjalistów i partnerów webinariach w języku polskim i angielskim
  • Warsztaty skierowane do studentów, po zakończeniu których otrzymują oni certyfikaty
  • Bezpłatne wsparcie techniczne oraz wsparcie priorytetowe wg. umowy SERVICEPLUS