Wsparcie techniczne

Skorzystaj z wiedzy ekspertów

Wsparcie techniczne pomaga nam dowiedzieć się więcej o naszych Klientach i ich projektach, dzięki czemu możemy lepiej zrozumieć, w jaki sposób korzystają z dostarczanych przez nas produktów. Dostarczamy rozwiązania oparte na doświadczeniach, które są najlepiej dopasowane do potrzeb Klienta. Ciągłe wsparcie naszych Klientów pozwala nam być na bieżąco i szybko znajdować rozwiązania problemów, z którymi się do nas zgłaszają.

W przypadku, gdy nie możesz sobie poradzić z jakimś zagadnieniem i potrzebujesz pomocy technicznej, chętnie Ci pomożemy!

 

 

Oferujemy wsparcie techniczne w dwóch wariantach

Standard

Udzielane jest bezpłatnie dla naszych Klientów w dni robocze w godz. 9:00 – 16:00. Instrukcje postępowania otrzymacie Państwo do 48h od momentu zgłoszenia. Zgłoszenia są rozpatrywane według kolejności.

Serviceplus

Komfortowa pomoc w rozwiązywaniu problemów, priorytetowe wsparcie w ciągu 24 godzin oraz aktualizacja programu. Nasz specjalista kontaktuje się z Państwem telefonicznie/online i udziela pomocy poprzez zdalny dostęp bezpośrednio na Państwa komputerze. W przypadku pytań dotyczących niewłaściwego zachowania programu, pytania te będą niezwłocznie przekazywane do producenta, o czym Klient będzie na bieżąco informowany. Dodatkowo oferujemy aktualizacje programu w trakcie działania umowy oraz możliwość dodatkowego bezpłatnego uczestnictwa we wszystkich wydarzeniach organizowanych przez BIMplatform.

W przypadku wariantu wsparcia SERVICEPLUS, jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do niedzieli w godz. 09:00 – 16:00.